Na Slovensku vzniká nový ambiciózny projekt Službomat.sk. Služba, ktorá u nás chýbala. Webový portál Službomat.sk sa chce stať voľbou číslo jeden pre Slovákov pri vyhľadávaní služieb, či už potrebujete sťahovákov, opraviť kúpeľňu, postrážiť dieťa alebo zorganizovať rodinnú oslavu.

Predstavte si, že sa chcete napríklad presťahovať a potrebujete využiť služby sťahovacej služby. Ako získate kontakt na tých správnych sťahovákov? Opýtate sa známych – to vám zaiste napadne ako prvé. Ale čo ak vaši známi žiadnych sťahovákov nepoznajú? Alebo poznajú, no majú s nimi zlé skúsenosti?

Skúsite si sťahovákov vygooglovať, samozrejme, aj nám to napadlo ako druhá možnosť, ale to, že sa daný poskytovateľ služby nachádza na prvom mieste vo vyhľadávači, je skôr zásluha dobrého programátora webstránky alebo platenej inzercie na Google ako dobrého poskytovateľa služby.

Ľudia si zaiste potrebujú vybrať z viacerých možností a ideálne – pozrieť si nejaké odporúčania, hodnotenia, kto bol ako spokojný či nespokojný. Názor iných zákazníkov je predsa dôležitým ukazovateľom kvality služby.

Aj preto vznikol Službomat. Prehľadne zotriedené služby na jednom mieste. Začali sme so sťahovacími službami a postupne na dennej báze pribúdajú ďalšie služby. Dbáme na to, aby bolo z každého regiónu z čoho vyberať. 

Každá dobrá služba vzniká pomaly a postupne, a to je aj cesta portálu Službomat. Budeme radi, ak o Službomate dáte niekomu vedieť, napríklad niekomu, kto práve potrebuje nejakú službu alebo poskytovateľovi nejakej služby, aby si svoju službu pridal na Službomat. Je to zdarma :).

Prípadne nás neváhajte kontaktovať s akoukoľvek vecou, nápadom na zlepšenie, novou kategóriou na pridanie do zoznamu služieb, alebo nám iba napíšte, akú službu ste niekedy využili a boli s ňou spokojný, ak ju ešte nemáme na Službomate – pridáme ju. Ak ju už na Službomate máme – neváhajte sa podeliť o svoju skúsenosť a napísať hodnotenie. Nech už je akákoľvek ;-).

Pomáhajme si. Službomat.sk 🙂

Leave a Reply